• Nasıl Sipariş Verebilirim:
  Sipariş verebilmek için ticari firma kaydı zorunluluğu bulunmamaktadır, Şahıs olarakta sipariş verebilirsiniz.
 • Öncelikle: Seçtiğiniz ürünlerden istediğiniz adetlerde sepetinize toplayarak alışverişe başlayabilirsiniz.
 • Paket yada kutu ile alım zorunluluğu yoktur. Her üründen bir adet alınabilir.
 • Minimum alışveriş tutarı 250 TL ve üzeri olmalıdır. Ürünlerden istediğiniz adetlerde sepetinize ekleyip, sepet toplamı 250 Tl yi geçtiğinde siparişinizi onaylabilirsiniz.
 • Renkli ürünlerimiz karışık olarak gönderilmektedir. Ayrıca renk tercihleriniz için lütfen sipariş notunda yazın.
 • Kargo Süresi: Saat 16:00 öncesi alınan siparişler aynı gün kargoya verilir.
 • Ürünleri genel merkezimizde görüp depomuzu gezmek isterseniz iletişim bölümünden adresimize ulaşabilirsiniz.
 • Kargo ücreti: Kargo ücreti 10 Tl + %075 Alışveriş tutarından eklenir
 • Ödeme Seçenekleri:
  1- Banka Havalesi / EFT
  2- Kredi Kartı ile
  3- Kapıda Nakit Ödeme ( Kapıda ödeme hizmetinin ücreti 5 TL‘dir ).
 • Soru: Sitenizin Avantajları nelerdir?
  Cevap : Toptan fiyatları ile satış yapan sitemizde , tüm ürünlerden adet bazında tek tek alım yapabilirsiniz.
 • Soru: Hangi kargo firması ile çalışıyorsunuz , Siparişleri gönderim süreniz nedir?
  Cevap: Yurtiçi kargo ve Surat Kargo ile anlaşmamız bulunmaktadır, Kapıda ödeme yapan müşterilerimiz için sadece Yurtiçi kargo ve Surat Kargo seçneği kullanılmaktadır, Siparişleriniz normal süreçte aynı gün kargoya teslim edilir, Cumartesi ve Pazar günleri verdiğiniz siparişler pazartesi yetiştirilememesi durumunda salı günü kargoya teslim edilir, Aynı şekilde bayram tatili ve diğer resmi taitil dönüşlerinde yogunluk olması durumunda bir gün sonra kargoya teslim edilir. Siparişleriniz kargoya teslim edildiğinde ertesi gün takip kodunuz cep telefonunuza sms olarak gönderilir, Teslim süresi İllerin yakınlık uzaklığına göre 1 yada 2 gündür.
  Kargoların mobil olarak hizmet verdiği bölgeler için ayrıca bilgi alınız, önce gelen siparişlerinizi göndermekteyiz. Belirtilen saatlerde geçen siparişleri bir sonraki gün kargoya vermekteyiz.
 • Soru : Sitenizdeki ürünler ne kadar sürede güncelleniyor yeni eklenen ürünleri nasıl takip edebiliriz?
  Cevap: Sitemize hergün 1-12 yeni ürün eklemeye çalışıyoruz. Bu eklenen yeni ürünleri sitede üst menüde bulunan Yeni Ürünler menüsünden anlık olarak takip edebilirsiniz. Bunun haricinde stoğu biten ürünlere adet girişleri yapılmaktadır. Bu ürünleride ilgili kategori sayfalarını gezerek takip edebilirsiniz. Stok adeti girilen ürünler ilk sayfada görünmez. Alt sayfaları incelemeniz gerekmektedir.
 • Soru: Tükenen ürünler tekrar ne zaman satışa çıkar?
  Cevap: Bu ürünler ithal yada yerli olma durumuna göre bazıları tekrar gelir bazıları gelmez. Gelme süreleri her ürün gurubu için farklıdır.
 • Sitemizin özellikleri ve kullanım kolaylıkları
  1100 çeşit ürünü kutu yada paket alma zorunlulu olmadan toptan fiyatları ile tek tek alabildiğiniz sitemizde.
 • Soru: Nasıl Alışveriş yapabilirim
  Cevap : Ürünleri dilediğiniz adetlerde sepetinize toplayarak. son adımda adres ve firma bilgilerini girip , size uygun ödeme seçeneği ile alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.
 • Soru: Bozuk Çıkan İade Gelen Ürünü ne Yapıcam?
  Cevap:
  – İade şartlarımız ürünleri almış olduğunuz tarihten itaberen 60 gün süresi vardır.
  – 60 günü aşmış ürünlerin iadesi yapılmamaktadır.
  Hiç bir şekilde para iadesi yoktur, Yapılan iadeler aldığınız fiyattan hesaplanır, Bize gelen iadeler 1 haftada hesaplanmaktadır.
  – Firmamızın size göndereceği iade kodunu kullanarak bir sonraki siparişinizden iade tutarı düşülerek iadeniz gerçekleşecektir.
  – Kırılmış, kopmuş ve kutusuz ürünlerin iadesi yapılmamaktadır.
  – İade işlemi için anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi kargo’yu kullandığınız takdirde sizden kargo ücreti talep edilmemektedir.
  – Başka bir kargo şirketi tercih ederseniz, kargo gönderim ücreti tarafınıza aittir.
  Sizin tarafından gönderilecek iadeler yurtiçi kargo ile bizim anlaşmamız olan kodu 471807197 kullanarak ücretsiz olarak gönderim sağlıyabilirsiniz.
  – Tablet iadesi ve değişimi yoktur. ürün açıklamasında tablet firmasının anlaşma kodu yazılmaktadır, firmadan daha hızlı bir şekilde hizmet alabilirsiniz, yardımcı olmama halinde bizimle irtibata geçip bizden destek alabilirsiniz.
 • Soru: bazı ürünlerin firma garantisi 2 yıldır neden iade şartları 60 gündür? cevap: internet ortamında yapılan satışlar 14 gündür satışlarımız topdan olduğu için 60 güne uzatılmıştır.
 • TeknoTok Ticaret doğru adres TeknoTok.Com dir. Toptan almak için firma firma dolaşmayın tek bir adreste tüm çeşitleriyle üstelik uygun fiyat ve kaliteli hizmete ulaşın.